Sıkça Sorulan Sorular

Vermiş olduğunuz sipariş, satın aldığınız günü takip eden, ortalama 3 gün içerisinde tarafınıza ulaştırılmaktadır. Siparişlerinizi, "Hesabım" bölümündeki “Siparişlerim“ sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Siparişinizin kargoya teslim edilmesiyle birlikte “Siparişlerim" sekmesinde, “Kargom Nerede?" linkinden siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz. Siparişiniz dağıtıma çıktığında kargo firması tarafından SMS ile tarafınıza bilgi aktarılmaktadır.

Siparişiniz için adres değişikliği işlemini 0537 473 43 49 numarası ile yada [email protected] adresine bildirerek gerçekleştirebilirsiniz.

Kargo firması adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz bybasicman.com’a iade edilir.
Resmi tatil günlerinde kargo firmalarının teslimat yapması duruma göre değişiklik gösterebiliyor, genel olarak tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.
Alışverişlerinizde debit/banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Debit kartları ile yapılan alışverişlerin iadesinde para iadesinin hesabınıza geçmesi bankanıza bağlı olarak daha uzun sürebilir.

Alışverişlerinizde Kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır.

stilbiziz.net  üzerinden yapılan alışverişlerde World, Bonus, Axess, Maximum, CardFinans ve Advantage kredi kartlarına taksit imkanı bulunmaktadır.

Alışverişlerinizde Havale seçeneği bulunmamaktadır.
Yükleniyor...